WSPIERAMY

WITAMY

PNP Tax & Accounts ma ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu bieżącej obsługi księgowej i podatkowej podmiotów gospodarczych i świadczeniu usług doradztwa podatkowego i księgowego, w językach polskim i angielskim. Zajmujemy się również bieżącą obsługą płacową i kadrowo-płacową. Nasi klienci to podmioty polskie oraz podmioty zagraniczne prowadzące działalność w Polsce.

Proponujemy Państwu świadczenie kompleksowych usług rachunkowo-księgowych, o różnym stopniu zaawansowania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb podatników.

Współpracujemy z zewnętrznymi doradcami podatkowymi, specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość w pełnym zakresie oraz efektywną i terminową obsługę nawet największych projektów i transakcji. Oferujemy także usługi w zakresie raportowania zarządczego.

Dzięki stałej współpracy z kancelarią prawną PNP Law, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne obejmujące niemal wszystkie dziedziny prawa gospodarczego.

Zapraszamy do współpracy!

WIĘCEJ O NAS

NASZE SPECJALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • PNP Tax & Accounts Sp. z o.o.
  • Adres:
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa, Polska
  • Tel.: +48 22 59 29 000
  • e-mail: office@pnptax.pl
  • Kariera:  office@pnptax.pl

WSPÓŁPRACUJEMY Z: